Netinkamų užklausų

pirkimas

Mes siekiame neaktualias Jums užklausas paversti papildomu pajamų kanalu. Dėl įvairių priežasčių, ne visada yra galimybė patenkinti potencialių klientų lūkesčius, todėl siūlome tokias užklausas parduoti mums.

PAJAMŲ KANALAS

Visos klientų užklausos turi būti atsakytos teigiamai

Mes tarptautinė konsultacinė ir tarpininkavimo veikla vykdanti įmonė, turinti didelį ir nuolat besiplečiantį įmonių ir partnerių tinklą visame pasaulyje. Jūsų klientui galime padėti tada, kai Jūs negalite ir ir esame pasiryžę Jums už tai sumokėti.

Kaip tai vyksta?

Kai gaunate užklausą, kurios negalite įvykdyti nes ji neatitinka Jūsų veiklos srities ar apimčių, terminų - persiunčiate ją mums ir potencialiam klientui pasiūlysime geriausiai jo lūkesčius atitinkantį paslaugų teikėją. Įvykus sandoriui sumokėsime Jums nuo 5% sandorio vertės.

Kokybės garantija

Mes turime resursus, partnerių tinklą ir galimybes identifikuoti kliento poreikius ir atsakingai parinkti tinkama įmonę kuri visiškai atitiks Jūsų kliento interesus.

Kodėl verta parduoti?

Jūs nenuvilsite kliento jeigu rekomenduosite mus kaip tuos kurie jam gali padėti tada kai negalite to padaryti Jūs. Tokiu būdu išsaugosite ryšį su klientu, taip pat turėsite papildomą pajamų srautą neinvestuodami savo resursų.